Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı ile dünyanın heryerine ulaşabilmeniz mümkündür. İyi bir web sitesi ile daha çok müşteriye ulaşabilir, gelirlerinizi artırabilirsiniz.
Yeni Türk Ticaret Kanununa göre her şirkete web sitesi zorunluluğu gelmiştir. Web sitesi olmayan yada Türk Ticaret Kanunlarına uygun olmayan web siteleri için 6 Ay Hapis ve 100 ile 300 gün arasında adli para cezası uygulanacaktır. Cezai işlemlerle karşılaşmadan sizde gerekli önlemleri alın. Hemen sizin için kanuna uygun web sitesi tasarımı yapalım.

 • Statik Web Tasarımı Nedir?
  Veritabanı bağlantısı ve yönetici güncelleme paneli olmayan web sitelerine statik web sitesi denir. Bu siteler tamamiyle manuel olarak hazırlanır. SEO'ya çok daha uyumlu ve yatkın olarak yapılabilen statik web tasarımları, yazılım maaliyetlerini de ortadan kaldırmaktadır.

  Ne Yapıyoruz? HTML5 ve CSS5 altyapısı kullanarak, anahtar kelimelerinize ağırlık vererek, Arama Motorlarına uyumlu HTML web sitenizi yapıyoruz. Arama Motorlarının listelemelerdeki önceliği, hızlı yüklenen ve özgün içeriğe sahip düzgün CSS kodlaması yapılmış SEF linkleri ile zenginleştirilmiş web siteleridir. GZIP tekniği kullanarak web sitelerinizi HTML tasarımlarınızda %70 oranında hızlandırıyoruz.


 •  

 • Dinamik Web Tasarımı Nedir?
  Web sitenizi kendinizin yönetebileceği, güncelleyebileceği; Veritabanı bağlantılı ve yönetici güncelleme paneli olan web sitelerine statik web sitesi denir. Sınırsız sayfa, kategori ve resim galerileri oluşturma gibi özellikleri ile web sitenizi kendiniz kolayca yönetebilirsiniz.

  Ne Yapıyoruz? Web sitenizi yönetilebilir kılmak için üst düzeyde PHP veya C# yazılım geliştiriyoruz. Projenin ihtiyacına yönelik MySQL/SQL veritabanı ve kullanıcı dostu kolay yönetilebilir güvenli yönetici panelleri oluşturuyoruz. SEF linkleri kullanarak alt kategori ve sayfalarınızı SEO 'ya uyumlu hale getiriyoruz. GZIP tekniği ile de web sitenizin hızlı yüklenmesini sağlıyoruz. Kısaca olabilecek tüm yeni yazılım tekniklerini web sitenizde uyguluyoruz.

 • SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarımı Nedir?
  Arama motorları dostu HTML ve CSS yazılım ile, klasör indexleme tekniği veya SEF link yapısı ile inşaat edilen kolay bulunabilir web tasarımlarıdır.

  Ne Yapıyoruz? Web sitenizin arama motorlarında kolay bulunabilir olması için SEF linkleri ve klasör indexleme teknikleri kullanıyoruz. Tüm kategori sayfaları için META TAG ve hedef kelimeler tanımlıyoruz. Ayrıca arama motorları kayıtları ve backlink alma yöntemi ile hedef kelimelerinizde başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Site haritaları ve düzenli ping işlemleri ile arama motorlarının web sitenizi düzenli ziyaret etmesini sağlıyoruz.


 •  

 • E-Ticaret Sitesi Tasarımı Nedir?
  İnternet üzerinden online alışveriş yapılmasına olanak sağlayan, ürünlerin kredi kartı veya banka havalesi gibi ödeme yöntemleri kullanılarak satın alınabilen ticari web siteleridir.

  Ne Yapıyoruz? Projenin ihtiyaçları doğrultusunda PHP veya C# yazılımı ile MySQL/SQL veritabanı kullanarak özgün e-ticaret web siteleri oluşturuyoruz. Her ürün ve kategori için SEF linkleri ve klasör indexleme teknikleri kullanıyoruz. Ayrıca tüm kategori ve ürün detay sayfaları için META TAG ile hedef kelimeler tanımlıyoruz.